Elektronikus­tananyag-szerkesztő

E-learning tananyagfejlesztő csapatunk keresi új tagját elektronikus oktatási anyagokhoz kapcsolódó szerkesztői tevékenységek ellátására.

Téged keresünk!
Középiskolai matematika felvételi felkészítő

Feladatok:

  • Elektronikus oktatási anyagok beszerkesztése, javítása és verziókövetése a tananyagszerkesztő szoftverben
  • Kapcsolódó kreatív tevékenységek ellátása

Követelmények:

  • Felsőfokú végzettség vagy folyamatban lévő tanulmányok
  • Magabiztos informatikai tudás (Office, Google Drive és alkalmazások), grafikai szoftverek ismerete
  • Vizuális kommunikáció területén szerzett tapasztalat, kreativitás
  • Megbízható, precíz, igényes munkavégzés, erős tanulási, fejlődési motiváció
  • Csapatmunkára való képesség, általános vezetői iránymutatás mellett önálló munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség (szóban és írásban), rugalmasság, kitűnő problémamegoldó képesség, proaktivitás

Előnyök:

  • Kiadványszerkesztő és elektronikustananyag-fejlesztő szoftverek ismerete
  • Magabiztos angol vagy német nyelvtudás szóban és írásban
  • Ipari terméktervezői, formatervezői végzettség

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes fizetés, változatos, összetett feladatok
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Jó légkörű, dinamikus csapat

A munkavégzés helye és ideje:

Budapest XI. kerület, teljes munkaidő

A kiválasztás módja*:

Próbafeladat sikeres megoldása esetén személyes interjú a beérkezett önéletrajzok és motivációs levelek alapján. Fényképes magyar nyelvű önéletrajzodat és motivációs leveledet a fizetési igény megjelölésével a „Jelentkezem az állásra” gomb kattintása után megjelenő ablak segítségével tudod beküldeni. A csatolt fájlok együttes mérete ne haladja meg a 25 Mb-ot!

*A motivációs levél vagy a fizetési igény hiánya a pályázat automatikus elutasítását vonja maga után.

Mező kitöltése kötelező.
Válaszd ki a megpályázni kívánt pozíciót.
Önéletrajz csatolása kötelező.
Motivációs levél csatolása kötelező.
Az adatkezelési tájékoztató elfogadása kötelező.