Projektmenedzser

Érdekel az élethosszig tartó tanulás? Tudod, mi az e-learning? Esetleg már tanultál is a segítségével? Ha szívesen vennél részt tananyagfejlesztési projektek vezetésében a megrendeléstől a publikálásig, akkor jelentkezz!

Téged keresünk!

Feladatok:

  • Tananyagfejlesztési projektek vezetése a megrendeléstől a publikálásig
  • Folyamatos egyeztetés a megrendelőkkel az igényeikről és a projektek előrehaladásáról
  • Erőforrás- és időterv felállítása
  • A megrendelővel közösen kialakított szempontrendszer alapján a tananyagfejlesztők, médiagyártók (grafika, animáció, videó stb.) koordinálása
  • Kapcsolattartás a saját projektekben részt vevő külsős munkatársakkal, szakértőkkel, lektorokkal, tesztelőkkel
  • A projekttagok közötti munka gördülékenységének biztosítása, a tananyagfejlesztés során felmerülő problémák kezelése
  • A projektekkel kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása
  • A saját fejlesztésű tananyagszerkesztő szoftver használatának elsajátítása
  • A projekteket érintő, a tananyagszerkesztő szoftverrel kapcsolatos fejlesztési igények megfogalmazása

Követelmények:

  • Felsőfokú végzettség
  • Erős felhasználói szintű informatikai tudás (MS Word, Excel, PowerPoint, Google alkalmazások)
  • Magas informatikai affinitás
  • Oktatási, termékfejlesztési vagy vizuális kommunikációval kapcsolatos projekt vezetésében szerzett 2-3 éves tapasztalat
  • Projektmenedzsment ismeretek és készségek
  • Ügyfélközpontú, eredményorientált munkavégzés
  • Csapatmunkára való képesség, általános vezetői iránymutatás melletti önálló munkavégzés
  • Jó lényeglátó, problémamegoldó és rendszerező képesség, kiváló szervezőkészség
  • Precizitás, igényes munkavégzés, erős tanulási, fejlődési képesség, kreativitás
  • Jó kommunikációs készség (szóban és írásban), kiváló konfliktuskezelés, határozott fellépés
  • Szorgalom, nyitottság, rugalmasság és proaktivitás

Előnyök:

  • Szakirányú végzettség
  • MS Project felhasználói szintű ismerete
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • E-learning módszertani ismeretek, munkatapasztalatok
  • Jira Service Desk admin szintű ismerete

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Változatos, összetett feladatok
  • Fiatalos, dinamikus csapat

A munkavégzés helye és ideje:

Budapest XI. kerület, teljes munkaidő

A kiválasztás módja*:

Próbafeladat sikeres megoldása esetén személyes interjú a beérkezett önéletrajzok és motivációs levelek alapján. Fényképes magyar nyelvű önéletrajzodat és motivációs leveledet a fizetési igény megjelölésével a „Jelentkezem az állásra” gomb kattintása után megjelenő ablak segítségével tudod beküldeni. A csatolt fájlok együttes mérete ne haladja meg a 25 Mb-ot!

*A motivációs levél, a fizetési igény vagy a portfólió hiánya a pályázat automatikus elutasítását vonja maga után.

Mező kitöltése kötelező.
Válaszd ki a megpályázni kívánt pozíciót.
Önéletrajz csatolása kötelező.
Motivációs levél csatolása kötelező.
Az adatkezelési tájékoztató elfogadása kötelező.