Projektasszisztens

E-learning tananyagfejlesztő csapatunk keresi új munkatársát! Ha szívesen vennél részt tananyagfejlesztési projektekhez kapcsolódó feladatok ellátásában, jelentkezz!

Téged keresünk!

Feladatok:

  • Projekt támogatási feladatok
  • Táblázatkezelés, függvények írása
  • Adminisztrációs feladatok
  • Dokumentációk, megbeszélésekről emlékeztetők írása
  • Dokumentumok formázása, karbantartása
  • Időpont-egyeztetés, kapcsolattartás
  • Események, forgatások, fotózások szervezésében való részvétel

Követelmények:

  • Középfokú végzettség
  • Projekt adminisztráció területén szerzett 1-3 év tapasztalat
  • Google alkalmazások (Dokumentumok, Táblázatok, Diák) magas szintű ismerete
  • MS Word és Excel magas szintű ismerete
  • Önállóság, jó problémamegoldó képesség
  • Pontosság, precízitás
  • Monotonitástűrés
  • Rugalmasság
  • Tanulási képesség és igény
  • Jó kommunikációs készség
  • Csapatban történő munkavégzés képessége és szeretete

Előnyök:

  • Jira Service Desk rendszer ismerete
  • Médiagyártás nyelvezetének, folyamatainak ismerete
  • Filmforgatások előkészületeiben szerzett tapasztalat

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Változatos, összetett feladatok
  • Projektalapú szemléletmód elsajátítása
  • Fiatalos, dinamikus csapat, kiváló csapatszellem
  • Barátságos, stabil munkahelyi környezet

A munkavégzés helye és ideje:

Budapest XI. kerület, teljes munkaidő

A kiválasztás módja*:

Próbafeladat sikeres megoldása esetén személyes interjú a beérkezett önéletrajzok és motivációs levelek alapján. Fényképes magyar nyelvű önéletrajzodat és motivációs leveledet a fizetési igény megjelölésével a „Jelentkezem az állásra” gomb kattintása után megjelenő ablak segítségével tudod beküldeni. A csatolt fájlok együttes mérete ne haladja meg a 25 Mb-ot!

*A motivációs levél vagy a fizetési igény hiánya a pályázat automatikus elutasítását vonja maga után.

Mező kitöltése kötelező.
Válaszd ki a megpályázni kívánt pozíciót.
Önéletrajz csatolása kötelező.
Motivációs levél csatolása kötelező.
Az adatkezelési tájékoztató elfogadása kötelező.