Grafikus

E-learning tananyagokat fejlesztő csapatunk keresi új tagját elektronikus oktatási anyagokhoz kapcsolódó kreatív tevékenységek végzésére.

Téged keresünk!

Feladatok:

  • Tananyagok vektorgrafikus illusztrációinak létrehozása a tananyagok forgatókönyvei alapján (karakterek, műszaki rajzok, szemléltető ábrák stb.)
  • E-learning tananyagok arculatának, kezelőfelületének megtervezése
  • Grafikai elemek előkészítése 2D animációkhoz

Követelmények:

  • Adobe Illustrator, Photoshop és Indesign programok ismerete
  • Precizitás, igényes munkavégzés, erős tanulási, fejlődési képesség, kreativitás
  • Szorgalom, nyitottság, rugalmasság és proaktivitás
  • Csapatmunkára való képesség, általános vezetői iránymutatás melletti önálló munkavégzés

Előnyök:

  • UI/UX design ismeretek
  • Tapasztalat webes felületek grafikai tervezésében
  • Animációkészítésben szerzett tapasztalat (Adobe After Effects)

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Változatos, izgalmas és összetett feladatok
  • Projektalapú szemléletmód elsajátítása
  • Fiatalos, dinamikus csapat, kiváló csapatszellem
  • Barátságos, stabil munkahelyi környezet

A munkavégzés helye és ideje:

Budapest XI. kerület, teljes munkaidő

A kiválasztás módja*:

Próbafeladat sikeres megoldása esetén személyes interjú a beérkezett önéletrajzok, motivációs levelek és portfóliók alapján. Fényképes magyar nyelvű önéletrajzodat, portfóliódat és motivációs leveledet a fizetési igény megjelölésével a „Jelentkezem az állásra” gomb kattintása után megjelenő ablak segítségével tudod beküldeni. A csatolt fájlok együttes mérete ne haladja meg a 25 Mb-ot!

*A motivációs levél, a fizetési igény vagy a portfólió hiánya a pályázat automatikus elutasítását vonja maga után.

Mező kitöltése kötelező.
Válaszd ki a megpályázni kívánt pozíciót.
Önéletrajz csatolása kötelező.
Motivációs levél csatolása kötelező.
Portfólió csatolása kötelező.
Az adatkezelési tájékoztató elfogadása kötelező.