Elektronikustananyag-forgatókönyvírói asszisztens

Érdekel az élethosszig tartó tanulás? Tudod, mi az e-learning? Esetleg már tanultál is a segítségével? Az írás szerelmese vagy, kiváló és érdekes a nyelvhasználatod, képes vagy szólni a különböző korosztályok nyelvén? Igazi csapatjátékos vagy, akinek tudásvágya határtalan?

Téged keresünk!

Feladatok:

  • Forgatókönyvírók munkájának segítése
  • Adminisztrációs feladatok pl.: információk kinyerése a Jira rendszerből, dokumentumok összevetése, frissítése a kinyert adatokkal
  • Keresés, kutatás, háttéranyagok gyűjtése
  • AM leírások megírása
  • Szöveggondozói feladatok
  • Feladatírás
  • Kéziratbefogadás folyamatában való részvétel
  • Médiaelemek gyűjtése
  • Kézirat előkészítő munkálatok pl.: rendszerezés, strukturálás
  • Megbeszéléseken való részvétel
  • Forgatókönyvírási utómunkákban, pl. javítási feladatok, információk utólagos visszavezetése a forgatókönyvben
  • Fogalomtár rendszerezése
  • Médiaforgatókönyv és fotóspecifikáció írása
  • Forgatások és fotózások előkészítésében és lebonyolításában való segédkezés
  • Csoportvezetők munkájának segítése
  • Egyéb a projekteken felmerülő apróbb, komolyabb bevonódást nem igénylő feladatok elvégzése

Követelmények:

  • Legalább BA / BSc oklevél
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Drive, Outlook, Word, Excel, PowerPoint)
  • Szövegírási és szöveggondozási tapasztalat
  • Pontosság, precizitás
  • Rugalmasság
  • Megbízhatóság
  • Multitasking
  • Nyitottság
  • Önállóság
  • Együttműködés
  • Alkalmazkodóképesség
  • Monotonitástűrés
  • Csapatmunka

Előnyök:

  • Pedagógiai ismeretek
  • E-learning módszertani ismeretek
  • Jira rendszer ismerete
  • Projekt alapú munkavégzésben szerzett tapasztalat
  • Irodai munkatapasztalat
  • Német nyelvtudás

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Változatos feladatok
  • Projektalapú szemléletmód elsajátítása
  • Fiatalos, dinamikus csapat, kiváló csapatszellem
  • Barátságos, stabil munkahelyi környezet

A munkavégzés helye és ideje:

Budapest XI. kerület, teljes munkaidő

A kiválasztás módja*:

Próbafeladat sikeres megoldása esetén személyes interjú a beérkezett önéletrajzok és motivációs levelek alapján. Fényképes magyar nyelvű önéletrajzodat és motivációs leveledet a fizetési igény megjelölésével a „Jelentkezem az állásra” gomb kattintása után megjelenő ablak segítségével tudod beküldeni. A csatolt fájlok együttes mérete ne haladja meg a 25 Mb-ot!

*A motivációs levél vagy a fizetési igény hiánya a pályázat automatikus elutasítását vonja maga után.

Mező kitöltése kötelező.
Válaszd ki a megpályázni kívánt pozíciót.
Önéletrajz csatolása kötelező.
Motivációs levél csatolása kötelező.
Az adatkezelési tájékoztató elfogadása kötelező.